Selgros Cash&Carry Warszawa

– Piaseczno

Przedmiotem umowy była funkcja Construction Managera przy prowadzeniu procesu przygotowania i realizacji projektu inwestycyjnego budowy obiektu handlowego SELGROS Warszawa – Piaseczno w Mysiadle przy ul. Kuropatwy i Puławskiej realizowanej w formule „Construction Management” w okresie przygotowawczym, projektowym przed budową  i w trakcie trwania budowy.

 

Charakterystyka obiektu

 • Budynek:

  hala sprzedażowa do sprzedaży gotowych towarów

 • Konstrukcja:

  Jednokondygnacyjna hala handlu hurtowego z funkcją magazynowo-pomocniczą, część hali dwupoziomowa z przeznaczeniem na pomieszczenia administracyjne, socjalne i techniczne

 • Powierzchnia użytkowa:

  15 382 m²

 • Powierzchnia zabudowy:

  13 207 m²

 • Wysokość całkowita:

  10,75 m

 • Dodatkowo:

  przebudowa układu drogowego zewnętrznego ul. Kuropatwy/ Puławska

 • Dodatkowo:

  w hali zaprojektowano strefę Horeca dla hurtowego zaopatrzenia gastronomii. W głównej hali sprzedaży wydzielono również punkt prezentacyjny – miejsce do organizacji pokazów, promocji i degustacji

Selgros Cash&Carry

Zakres prac

Etap I –  do uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wraz z nadzorem projektowym w tym m.in.: reprezentowanie Inwestora i zabezpieczenie interesów Inwestora w trakcie prac związanych z opracowaniem zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego; opracowanie wstępnego harmonogramu realizacji prac projektowych i budowy; koordynacja, weryfikacja i nadzór nad procesem uzyskiwania warunków technicznych na zasilanie w media; koordynacja działań związanych z uzyskaniem wszelkich wymaganych prawem dokumentów formalno-prawnych w aspekcie prawidłowego skomunikowania działki.

Etap II – opracowywanie opisów robót wraz z przedmiarami w tym m.in.: kontrola kompletności i jakości LV-ów w zakresie szczegółowego opisu warunków wykonania i odbioru robót budowlanych.

Etap III – przetargi w tym m. in.: przygotowanie procedury przetargowej; analiza ofert; współudział w negocjacjach wraz z rekomendacją wyboru.

Etap IV – kierownictwo budowy, construction management wraz z nadzorem inwestorskim, nadzór geotechniczny, koordynacja robót zewnętrznych.

Zlecający

Transgourmet Polska SP. z o.o.

Otwarcie

10 października 2017r

Referencje


Zastosowane rozwiązania i instalacje

Fasada przeszklona – elewacja ze szklanych paneli, które zwiększają ilość wpadającego światła dziennego

Dach zielony z ekstensywną roślinnością

Oświetlenie LED

Pylon reklamowy o wysokości ponad 21 metrów

Instalacja wentylacji i klimatyzacji. Szafa klimatyzacji precyzyjnej dla pomieszczenia serwerowni. Chłodnice z czynnikiem CO2.

Instalacja wodno-kanalizacyjna.

Instalacja grzewcza. Pompy ciepła.

Instalacja chłodnicza i wody lodowej.

Instalacja tryskaczowa.

Instalacje elektryczne i teletechniczne.

System sterowania i automatyki.

Nasze realizacje

Selgros Cash&Carry

 • +48 61 624 74 55
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie prawa zastrzeżone KKBud Sp. z o.o.

Wykonane przez: Empressia

 • +48 61 624 74 55
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All rights reserved by KKBud Sp. z o.o.

Realization: Empressia