Nowe zlecenie

Z początkiem kwietnia bieżącego roku podpisaliśmy nową umowę z Inwestorem – Kompanią Domową. Zadaniem naszej spółki jest pełnienie funkcji Construction Project Managera wraz z wielobranżowym nadzorem inwestorskim przy budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego Biały Dom przy ul. Światowida w Warszawie.

Inwestycja w Warszawie to budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i miejscami parkingowymi w parterze, dwukondygnacyjnym garażem podziemnym, wewnętrzną instalacją gazową oraz infrastrukturą techniczną (zewn. i wew.). Budynek będzie posiadał kolejno 7 kondygnacji (część niska) i 16 kondygnacji nadziemnych (część wysoka). W budynku zaplanowano 174 mieszkania o metrażach od 30 m2 do 87 m2, każde z balkonem, loggią lub tarasem.

KKBud na zlecenie Zamawiającego pełni na tej budowie funkcję Construction Project Managera wraz z wielobranżowym nadzorem inwestorskim.

To już kolejne zadanie jakie realizujemy dla Kompanii Domowej. Przypomnijmy, że współpracowaliśmy już przy takich budowach jak Kamienica Wolska czy budynek mieszkalny Na Bemowie, a obecnie przy budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego „Kompas Targówek” przy ulicy Wejherowskiej w Warszawie.