Oferujemy ciekawą pracę przy realizacji inwestycji budowlanych w całej Polsce.

Oferty pracy

Inżynier Budowy - MIELNO, woj. zachodniopomorskie

Miejsce pracy:

  • Mielno

Zbieranie ofert od kandydatów:

  • marzec 2024r.

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • Praca bezpośrednio w biurze budowy
  • Współpraca z Project Managerem i Zespołem Inspektorów KKBud w ramach budowy
  • Współpraca z Wykonawcami na budowie
  • Kontrola zgodności robót z obowiązującym harmonogramem budowy
  • Organizacja biura budowy
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej i technicznej oraz dokumentów wymaganych prawem, danym kontraktem oraz specyfikacjami
  • Sporządzanie raportów z narad dla Inwestora

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • umiejętność organizacji pracy oraz koordynacji powierzonych zadań
  • odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • pracę w dynamicznym Zespole wspieranym przez doświadczonych Inżynierów
  • pracę przy kontraktach już od etapu projektowego
  • umowę o pracę
  • laptop, telefon służbowy

Dodatkowe benefity:

  • program sportowy Multisport
  • opieka medyczna Luxmed

Uwaga: Przy wszystkich zgłoszeniach prosimy o dopisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KKBud Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KKBud Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji ”.

Spółka KKBud zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Co oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę przy realizacji inwestycji budowlanych w całej Polsce. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i pracę pełną nowych wyzwań. Jeżeli zależy Ci na samorealizacji i rozwoju zawodowym a budownictwo to Twoja pasja zgłoś się do nas! Doceniamy samodzielność działania, kulturę osobistą oraz zdecydowanie i upór w realizacji powierzonych zadań. Poszukujemy pracowników, dla których standardem jest świadczenie usług budowlanych najwyższej jakości.

Uwaga:
Przy wszystkich zgłoszeniach prosimy o dopisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KKBud Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KKBud Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji ”. Spółka KKBud zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Praktyki

Zapraszamy Studentów do zgłaszania się na praktyki budowlane!

Na praktyki budowlane poszukujemy studentów studiów magisterskich oraz studiów inżynierskich (ostatni rok) z Wydziałów:

Budownictwa

Inżynierii środowiska

Poszukujemy osób, które dążą do:

Rozwijania swoich umiejętności

Zdobywania doświadczenia w branży budowlanej

Uzupełnienia wiedzy teoretycznej o praktyczną

Zdobycia pierwszych kontaktów w branży

  • Gdzie odbywają się praktyki:

    Praktyki odbywają się na aktualnie prowadzonych kontraktach w Poznaniu oraz w siedzibie firmy w Poznaniu

  • Termin praktyk:

    Proponujemy zarówno praktyki letnie jak i dłuższe praktyki związane z aktualnie realizowanymi budowami

Jeżeli jesteś ambitna/y, odpowiedzialna/y i chcesz rozwijać się w branży budowlanej zgłoś się do nas. Nasze praktyki dają możliwość pracy na aktualnie realizowanych przez firmę kontraktach i wsparcia Zespołu KKBud w działaniach jak i poznania całego procesu budowlanego właśnie z poziomu budowy. Daje to możliwość zdobycia cennego doświadczenia jeszcze przed ukończeniem studiów, a co za tym idzie także lepszego startu na ścieżce kariery budowlanej!