Co oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę przy realizacji inwestycji budowlanych w całej Polsce. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i pracę pełną nowych wyzwań. Jeżeli zależy Ci na samorealizacji i rozwoju zawodowym a budownictwo to Twoja pasja zgłoś się do nas!

Doceniamy samodzielność działania, kulturę osobistą oraz zdecydowanie i upór w realizacji powierzonych zadań. Poszukujemy pracowników, dla których standardem jest świadczenie usług budowlanych najwyższej jakości.

Podejmiemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i prowadzącymi własną działalność gospodarczą. Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą mailową bezpośrednio na adres mailowy: k.zglinska@kk-b.pl 

 

Dołącz do naszego Zespołu Konsultantów – zobacz aktualne oferty pracy

Jesteś Studentem – zgłoś się na praktyki

 

Uwaga: Przy zgłoszeniach prosimy o dopisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KKBud Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KKBud Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Spółka KKBud zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.